Як наша команда Wellfarm допомагає ЗСУ та постраждалим під час війни.

24 лютого росія почала повномасштабний наступ на Україну, в такий тяжкий час для країни ми не могли залишатися осторонь, коли інші страждають. Разом з нашими постачальниками INGASO FARM SLU, IGUSOL, Somvital, ми почали допомагати солдатам Збройних сил України, та місцевим жителям.

Наші партнери та друзі з усього світу допомагають чим можуть з-за кордону, надсилають допомогу у вигляді стратегічно важливих речей, які зараз в дефіциті, надають грошову підтримку та допомогу людям.

Зараз ми частково забезпечуємо харчовими продуктами, товарами для дітей один із найбільш постраждалих районів м. Харкова – Салтівку. ЗСУ відправляємо переважно одяг: спідню білизну, шкарпетки. Також ми допомагаємо дитячому будинку сімейного типу, який був змушений переїхати з Харкова. Для дітей ми придбали та відвезли дитячий одяг, передаємо гроші на потреби.

Дякуємо всім співробітникам волонтерам, які беруть активну участь. Вдячні нашим постачальникам IGUSOL, Somvital, особливо INGASO FARM SLU. Вдячні кожному за внесок у боротьбі за свободу та демократію.

Фото і відео матеріал можна переглянути на сторінках соціальних мереж.

Facebook
Instagram

Разом ми непереможні!

Слава Україні!