Спеціалісти компанії ВЕЛЛФАРМ пройшли триденне навчання на іспанському підприємстві Somvital S.L.

Somvital

На початку липня 2021 року технічні спеціалісти компанії ВЕЛЛФАРМ пройшли триденне навчання на іспанському підприємстві Somvital S.L. (далі – СОМВІТАЛ), що знаходиться у Сарагосі, Іспанія. Компанія СОМВІТАЛ є лідером на ринку продуктів для біобезпеки на тваринницьких та м’ясопереробних підприємствах в Іспанії, продукція компанії представлена більше ніж в 40 країнах світу. Компанія ВЕЛЛФАРМ є ексклюзивним представником продукції компанії СОМВІТАЛ в Україні.
На протязі трьох днів головний ветеринар компанії СОМВІТАЛ Карлос Мартінез ділився своїм величезним досвідом у сфері біобезпеки на фермах Іспанії з фахівцями компанії ВЕЛЛФАРМ. Варто нагадати, що Іспанія займає лідируючі позиції у тваринницькій галузі в Європі. Були досконало опрацьовані теми використання миючих та дезінфікуючих засобів, точки контролю якості цих процесів, очистка води за допомогою діоксида хлора (Діксхлор) і т.д.
Від імені компанії ВЕЛЛФАРМ ми би хотіли подякувати нашим партнерам з компанії СОМВІТАЛ, включно генеральному директору Хуанхо Расінес, за довіру в нашу плідну співпрацю.