ТОВ ВЕЛЛФАРМ нова організація на українському ринку, до складу якої входить досвідчена команда спеціалістів в годівлі свиней, ВРХ, птиці та засобів дезінфекції.
Мета нашої організації – це здорове поголів’я і максимальна рентабельність наших клієнтів, використовуючи інтелектуальні технології та інноваційні рішення в сфері годівлі та біобезпеки в господарствах.
ТОВ Веллфарм – гнучка, системна компанія, яка швидко розвивається на українському ринку використовуючи досвід кращих світових лідерів та передові технології в галузі годівлі тварин для максимального досягнення стабільного прибутку в господарстві.
Використовуючи  принципи абсолютної прозорості в взаємовідносинах з партнерами, нові підходи до якості пропонуємої продукції, індивідуальні  консультації провідних спеціалістів компанії, ми прагнемо досягти найкращі показники росту та здоров’я тварин в господарствах наших клиєнтів.
Політика компанії спрямована на індивідуальний підхід до кожного клієнта, забезпечення максимально швидкого та якісного сервісного обслуговування якісними продуктами нашої компанії.

Максим Євтушенко
Директор

Олександр Базурін
Комерційний директор

Андрій Волторністий
Директор з продажів у Західному регіоні