ПІДПИСАННЯ ЕКСКЛЮЗИВНОЇ УГОДИ МІЖ КОМПАНІЯМИ «ТОВ ВЕЛЛФАРМ» ТА «SOMVITAL S.L.» НА ДИСТРИБ’ЮЦІЮ ПРОДУКЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ!

Іспанська компанія SOMVITAL S.L. – це біотехнологічна організація, яка займається дослідженнями, розробкою та впровадженням продуктів та протоколів біобезпеки у тваринництві та харчовій промисловості. Бачення компанії зосереджене на безпечному ланцюгу живлення людей, який поважає добробут тварин. Мета компанії – зменшення ризиків шляхом контролю серйозних патологій (сальмонела, лістерії і тд) та зменшення використання антибіотиків в тваринництві та харчовій промисловості. Компанія має власну науково-дослідну лабораторію, яка досліджує та розробляє передові формули для просування інноваційних продуктів на ринках всього світу. На сьогоднішній момент компанія Сомвітал займає лідируючу позицію на іспанському ринку дезінфектантів, інсектицидів, миючих засобів та інших продуктів біобезпеки. Слід зазначити, що Іспанія є найбільшим виробником свинини в Європі та однією з країн з найбільшою конкуренцією у тваринницькій галузі. Також компанія реалізує свою продукцію на більше ніж 40 ринках світу.

10 вересня 2020 року між компаніями «ТОВ Веллфарм» та «Somvital S.L.» був підписаний контракт на ексклюзивне право з продажів продукції іспанського виробника на території України. Ми впевнені, що такі інноваційні продукти зацікавлять наших фермерів за рахунок ефективності та раціональної ціни.