ingaso

INGASO

Корм – це основний інструмент виробництва свинини, тому він має бути постійно якісним та безпечним для тварин! 

В 2021році українська компанія ТОВ «ВЕЛЛФАРМ»,  вклала угоду з компанією INGASO FARM S.L.U. (Іспанія) та стала ексклюзивним представником даного виробника в Україні. INGASO FARM – одна з найпередовіших всесвітньовідомих компаній, що займає одну з лідируючих позицій у сфері виробництва кормів та кормових добавок для свиней, маючи у своїй власності експериментальну ферму, на якій проводиться науково-дослідницька робота на абсолютно усіх генетиках, представлених в усьому світі.  Маючи найвищу стандартизацію виробництва, продукція компанії INGASO FARM представлена в багатьох країнах світу. INGASO FARM – провідна іспанська компанія у секторі годівлі, зосереджує свою діяльність на цілісній годівлі свиней, починаючи з їх народження. ТОВ «ВЕЛЛФАРМ» разом з INGASO FARM має за мету забезпечення  найрізноманітнішими продуктами для ваших поросят, свиноматок та відгодівельних тварин на основі ядер іспанського виробництва. 

Компанія INGASO FARM розпочала свою діяльність у 80-х роках, і незабаром консолідувала себе лідером з годівлі свиней на Піренейському півострові. У 1997 році з твердим кроком компанія почала експортувати свою продукцію. З відкриттям нового заводу на півночі Іспанії та включенням до FAES FARMA GROUP, компанія досягла нових рівнів якості та престижу. Продукти ТОВ «ВЕЛЛФАРМ» розроблені на основі ядер  компанії INGASO FARM (Іспанія).

Спектр продуктів має за мету забезпечення тварин повнораціонним комбікормом, виходячи з  сировинних компонентів, що мають господарства. Крім того, ви завжди будете впевнені в тому, що  годуєте своїх тварин якісними продуктами завдяки синергетичній взаємодії кормових добавок між собою, які входять до складу ядер іспанського виробництва. Спільно з іспанськими технологами, ми створюємо індивідуальні програми годівлі для наших клієнтів з урахуванням наявної сировини, умов утримання та існуючого виробництва. 

Результатом використання даних продуктів є:

  • високий рівень розвитку ШКТ поросят;
  • збільшення маси поросят при народженні;
  • підвищення кількості народжених поросят та рівня їх збереженості;
  • швидке відновлення мінеральних запасів організму свиноматки після попередньої лактації;
  • збільшення терміну експлуатації свиноматки;
  • високий рівень інтенсивності росту відгодівельного поголів’я.

ТОВ «ВЕЛЛФАРМ»

Компанія  ТОВ «ВЕЛЛФАРМ», до складу якої входить досвідчена команда спеціалістів в годівлі тварин, спільно з фахівцями компанії INGASO FARM S.L.U. розробила свою лінійку БМВД та концентратів для годівлі свиней на основі іспанських ядер:

  • ПІГЛЕБУСТ – престартери
  • ПІГЛЕСТАРТ – продукти для стартерного періоду годівлі
  • ВЕЛПАК – лінійка продуктів для відгодівлі
  • ВЕЛСОУ – продукти для годівлі свиноматок

Продукція компанії ТОВ «ВЕЛЛФАРМ» виготовляється на Ізюмському КХП (сертифікація ISO, GMP+). Уся сировина проходить лабораторну перевірку. В основі раціонів престартерів лежить багаторічний досвід іспанських фахівців в цій галузі, який ми використовуємо при виготовленні і розробці наших продуктів. До складу престартерного комбікорму входять легкозасвоювані білки та іспанське ядро (суміш пробіотиків, пребіотиків, захищених органічних і неорганічних кислот, підсолоджувачі, вітамінно-мінеральний комплекс, ензими і тд), гранула 2,5 мм.

Ingaso Active

Премікс для періоду супоросності та лактації свиноматок

Детальніше


Ingaso Biocomplex

Кормова добавка для профілактики проблем з кінцівками у свиноматок та кнурів-плідників

Детальніше


Ingaso Elite

Премікс для періоду відгодівлі свиней

Детальніше


Ingaso Fertile

Кормова добавка для покращення репродуктивної функції свиноматок та кнурів-плідників

Детальніше


Ingaso Lotus

Вітамінно-мінеральний премікс для поросят живою вагою до 25 кг

Детальніше


Ingaso P-140

Вітамінно-мінеральний премікс для поросят до 15-го дня після відлучки

Детальніше