DSM

Компанія заснована в 1902 році в Нідерландах. Світовий лідер у виробництві різноманітних інгредієнтів для продуктів харчування, напоїв і біологічно активних харчових добавок. Підрозділ DSM Nutritional Products спеціалізується на виробництві кормових добавок і займає провідні позиції у виробництві вітамінів, преміксів, ферментів і каротиноїдів, довголанцюгових поліненасичених жирних кислот, ферментів, еубіотиків і нутрицевтичних рішень. З 140 сертифікованих преміксних заводів у світі, 42 належать DSM Nutritional Products. Група DSM управляє дев’ятьма заводами з виробництва фармацевтичних субстанцій та препаратів в Європі, США і Канаді, а також логістичної мережею з трьома великими розподільчими центрами в Венло (Нідерланди), Бельведері (США) і Сінгапурі. Науково-дослідні лабораторії компанії DSM розташовані в Швейцарії, Нідерландах, Китаї і США. Вони розробляють технології виробництва активних інгредієнтів і форми випуску, що оптимізують біодоступність, стабільність і функціональність інгредієнтів. Крім того, в науково-дослідну базу входять аналітичні лабораторії світового класу, що обслуговують як компанію DSM, так і її клієнтів. Компанія ВЕЛЛФАРМ є офіційним представником компанії DSM на території центральної та східної України, пропонується вся лінійка різноманітних преміксів, ферментів для птиці, свиней та жуйних тварин.

ТОВ «ВЕЛЛФАРМ»

Компанія ВЕЛЛФАРМ, до складу якої входить досвідчена команда спеціалістів в годівлі тварин, розробила свою лінійку БМВД та концентратів для годівлі свиней:

  • ПІГЛЕБУСТ – престартери
  • ПІГЛЕСТАРТ – продукти для стартерного періоду годівлі
  • ВЕЛПАК – лінійка продуктів для відгодівлі
  • ВЕЛСОУ – продукти для годівлі свиноматок

Наш технолог – це один з найвідоміших фахівців в годівлі поросят в Іспанії.  Продукція компанії ВЕЛЛФАРМ виготовляється на Ізюмському КХП (сертифікація ISO, GMP+). Уся сировина проходить лабораторну перевірку. В основі раціонів престартерів лежить багаторічний досвід іспанських фахівців в цій галузі, який ми використовуємо при виготовленні і розробці наших продуктів. До складу престартерного комбікорму входять легкозасвоювані білки та іспанське ядро (суміш пробіотиків, пребіотиків, захищених органічних і неорганічних кислот, підсолоджувачі, вітамінно-мінеральний комплекс, ензими і тд), гранула 2,5 мм.

Зв'яжіться з нами